DRUHÝ TRÉNINK A ÚSPĚŠNÝ DRUHÝ PŘÁTELÁK MAJÍ MUŽI ZA SEBOU. ŽÁCI TRÉNUJÍ 2 AŽ 3x TÝDNĚ JAK VE VÍTĚZNÉ TAK V KOCBEŘI, ALE ÚČÁST KVŮLI PRÁZDNINÁM JE ZATÍM MALÁ.

08.08.2019

Zatím co žáci s trenérem Hanušem trénují i třikrát týdně, tak muži mají za sebou druhý trénink i druhý přátelák.

Na tréninku se scházíme 10 až 11 hráčů, což na léto je super, bohužel novic v týmu Milan Pitrman si poranil v prvním přáteláku tříslo, které ho doprovází do dnes, takže s ním určitě do prvního zápasu nemůžeme počítat a má naordinován klid aspoň čtrnáct dní.

Ve čtvrtek se nám podařilo dotáhnout přestup dvaadvacetiletého šikovného Tomáš Szamka, který k nám přichází z Nemýčevse.

Do pátku doufáme, že se nám podaří udělat ještě dva hráči, které vám pak hned představíme.

Tuto sobotu 10.8. doufáme, že se sejdeme v plné síle, proto že nás čeká již první ostrý start v novém ročníku 2019/2020, kde přivítáme v malém derby Hajnici od 17:00 hodin je začátek.

Opět na vás čeká o poločase slosování vstupenek o zajímavé ceny a něco dobrého v klubovně.

2.PŘÁTELÁK

TJ Sokol Bílá Třemešná - Sokol Vítězná

2:3 (0:2)

Branky: Andrle Lukáš 2x, Jirka Kobrýn

Rozhodčí: Petrů Josef

Ve druhé přáteláku jsme zajížděli k malému derby do Bílé Třemešné, která hraje 1.B. třídu.

Na krásně připraveném ,,pažitu" začala hra nahoru dolu, chvilku převahu hry měla na noze Třemešná, která se snažila kombinovat a měnit posty v poli a tím přečíslovat naše řady, ale v prvním poločase se míč za záda Daniela v brance nedostal, když buď několik šancí skončilo mimo branku, v těch největších jej vychytal právě Daniel nebo je zastavila obrana v čele s Robinem Vrbatou, díky nim se i dostávali naši útočníci do proti útoku a kde se dvakrát buď po pěkné mezi akci nebo srdnatému souboji s obranou prosadil střelec Lukáš Andrle.

Druhý poločas dál byla hra nahoru dolu, s postupem již převážně v režii domácích, které proměnili z mnoha šancí jen dvě, ale my také nezaháleli. Také jsme měli pár pěkný šancí, kde se ujala už jen branka Jirka Kobrýna, která zpečetila naši výhru.

Hra s tak kvalitním soupeřem a na takovém hřišti nás jen mohla těšit, dodala nám velkou chuť do hry a podle toho dopadl zápas, trenér Andrle s předsedou Kejzarem a vedoucím týmu Hausrem mohli v zápase vyzkoušet i dvě nové tváře, se kterými snad budeme moc počítat do prvního mistráku.

Pokud budeme přistupovat k zápasům jako tento, tak se můžeme těšit na pěkné zápasy.