MINI ODEHRÁLA POSLEDNÍ ZÁPASY V TŘEMEŠNÉ

25.06.2021

Ve čtvrtek 24.6.2021 odehráli naši nejmenší benjamínci z MINI již poslední zápasy v Třemešné. Závěr, dvě senzační výhry. Tím si z 10 zápasů zaznamenali 6 výher, jen dvě remízy a jen dvě prohry, k tomu jim chyběla jedna branka, aby dali 90. branek!!! A k tomu obdrželi nejméně branek ze všech.

KRÁSNÁ PRÁCE JAK HRÁČŮ, TAK TRENÉRA DANA TICHOVSKÉHO, VELKÁ GRATULACE!!!

Zajisté by to nešlo bez podpory rodičů, i jim patří velké poděkování za podporu na trénincích i zápasech i mimo hřiště.

Jediná Úpice posbírala o 4. body více a dala nejvíce branek ze všech pěti týmů.

Ono když vezmeme i přáteláky MINI, tak by jsme se dostali na metu přes 100 branek!!!

Nyní čeká mini v neděli 27.6. společná rozlučka na hřišti, snad se do 12,00 hodiny to počasí umoudří a užijí si i tuto chvíli.

Pak je čekají i s trenérem prázdniny do druhé poloviny srpna, kde by pak měli začít přípravou na novou sezonu.

Některé hráči se posunou do mladší přípravky, někteří ještě zůstanou v MINI, každopádně stále sem hledáme nové hráče, ale i trenéra, pač trenér Dan Tichovský se posune právě ke kategorii mladší přípravky.