PO VELMI DLOUHÉ PAUZE JE VIDĚT, ŽE CHYBÍ VŠE, PŘESTO ŽÁCI VEZOU 3.BODY Z ÚPICE

29.05.2021

Jako prvni měla MINI přípravka odstartovat ,,covidový" pohár OFS Trutnov ve středu 26.5., ale pro změnu vše zhatilo počasí. Náhradní termín se řeší.

Takže oficiálně k prvním zápasům našeho týmu nastoupila velmi okleštěná starší přípravka. Ta v sobotu 29.5. na svém hřišti hrála hned proti krajským přípravkám Dvoru ,,B", a po mezi zápase pak ješte hráli s Trutnovem ,,A". Oba zapasy vyhráli zaslouženě soupeři,  kteří přijeli ne-li se dvěma pětkama na střídání. My do prvního zápasu nastoupili s pokorou i bojovností a jedním střídajícím a dali i 9 branek. Do druhého zápasu už chyběla síla a ukázala se únava a s ní i nechuť. Škoda, musíme se poučit z chyb a na sobě víc pracovat, Díky pauze jsme šli technicky i fyzicky dolu. Ztratilo se ve hře mnoho prvků a bohužel, na utkání se nemohlo dostavit mnoho spoluhráčů, kteří chyběli. Dalším minusem byla hraci plocha, která na podzim dostala zásah od krtků, sice jsme po nich snad i díky spolupráci s gardou svinčík uklidili, ale když se zbavíme jednoho problému, tak tu je další, počasí, které brání k pravidelné údržbě trávníku, Hřiště je po trvalých deštích silně podmáčené, v místech kde je špatně provedená z dřívějška drenáž se stále drží ,,bažina", Dnes všem byli díky tomu nastaveny stejně stížené podmínky vysokou trávou. Musime doufat v lepší zítřky. Hlavně, že už zas mužeme hrát. Jakub Daniel.

Další kdo v sobotu vyrazil do boje v Úpici byli naši mladší žáci, kteří do konec června ještě budou spojení se Dvorem. Přesto i trenér Vašek Hanuš musel řešit den před zápasem, s kým vlastně odjede k utkání, po zoufalém čekání a dlouhé odmlce a znovu snažení, musíme jako trenéři bohužel řešit i tyto situace, které po tak dlouhé době berou chuť. Kort, když se jim snažíte dát svůj volný čas, je to pak pocit nevděčnosti a tím i ztráty chuti. Přesto trenér Hanuš může být pyšný na hráče, kteří dnes mohli jet. Vždyť přivezli první výhru do Vítězné za 3.body. Snad se i ostatní spoluhráči připojí po neděli.

Nyní odjíždí v neděli mladší přípravka do Hostinného a muži do Úpice proti Hajnici.

Držte nám pěsti.