TAK I MLADŠÍ A STARŠÍ PŘÍPRAVKY MAJÍ SEZONU 2020/20201 ZA SEBOU

28.06.2021

V sobotu 26.6. zajížděla mladší přípravka do Dolní Kalné, kde odehrála dva zápasy, ani jeden neprohrála a tak veze všechny body do Vítězné. Děkuji za výpomoc ,,trenéru" Kamilovi Pavelkovi.

Mladší si připsali v poháru celkem 6 výher, s nikým nehráli remízový zápas a 4x byli poraženi, nastříleli 62.branek! Uhájili tak ,,střed tzv.tabulky", ale co bylo nejdůležitější, že po tak dlouhé pauze se všichni hráči dostali do herní pohody, tím přišli i výsledky, účast na tréninku postupně stoupala, až musíme konstatovat, že bohužel tu je úplný konec sezony 2020/2021 a začne odpočinek až do druhé poloviny srpna. Věříme, právě teď že by fotbalově všichni rostli nyní v tomto rozjezdu. Snad nám zas nezleniví a budeme moc v klidu na sobě pracovat v srpnu.

Starší přípravka v neděli 27.6. sjela dolu z Vítězné do Dvora, kde pod Hankovým domem se utkala nejdříve s domácím ,,A" týmem. Průběh, no začali jsme nebojácně, až soupeř ,,trochu" znervózněl a dělal chyby, které nás vybičovali k šancím, bohužel po jedné proměněné šanci jsem zas přestali hrát, důvod...zeptejte se sami hráčů, jak je to bavilo...

Cituji: Ondřej Čubič: Proč nám to dělají, vůbec to nechápu, nalosují nám takové soupeře ( a to mu je 11 let a má to z vlastní hlavy)

Soupeř zajisté zaslouženě vyhrál, nic jiného se nedalo čekat, jediné co mě mrzí, že jsme tak šest branek darovali soupeři zbytečnými chybami vzadu a díky nechuti jsme přestali i bojovat.

Možná se hráči už těšili na druhý zápas s Třemešnou, kde poslední zápasy proběhli relativně hladce zas pro nás, ale ukázalo se, že dnes Třemešná přijela v lepší sestavě a nic nepůjde jen tak samo. Vždyť také soupeř se dostal do vedení, do té doby jsme hráli jak zkoprnělý. Chyběla chuť a zápal. Dělali jsme zbytečné chyby a neběhali. Hra se uklidnila hned po nástupu do druhého poločasu, i přes pokyny v Třemešné, kde si měli dát pozor hlavně právě na Ondru Čubiče, ze kterého měli asi největší ,,vítr", tak se naše hra celá zlepšila. Na lavičce o poločase jsme hráčům vše vytkli a snažili je motivovat do většího pohybu, díky tomu jsem zápas vyhráli. Stále se máme co učit.

I zde bylo znát, zápas od zápasů a tréninků bylo vidět zlepší, ale opět jak u mladší, bohužel přichází pauza do druhé poloviny srpna.

Starší si připsali 5 výher a 5 proher, dali 57.branek a uhájili také ,,střed tzv.tabulky".

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ PRÁZDNINY