Z TŘEMEŠNÉ MUŽI JEDOU DOMŮ BEZ BODŮ, KDYŽ SVEDLI V PŘEDEHRÁVCE SOUBOJ NA KRÁSNÉM PAŽITU TAMNÍ DUBINY ZA ÚMORNÉHO TEPLA

17.06.2021

Po dohodě mezi oběma týmy došlo k předehrávce 5.kola ze soboty 26.6. ve středu 16.6.

Hrát v týdnu a dát tým do kupy než o víkendu je ještě těžší, přesto jsem dali do kupy 14 hráčů, ale z toho 2 polo raněný a tři brankáři, do toho úmorné teplo, ve kterém se blbě dýchalo.

Opět se ale ukázala výhoda hokejového střídání v těchto zápasech.
Na druhou stranu lepší než trénink a hlavně si zahrát na takovém pažitu, jako je teď v Třemešné, tak to je velká radost.

Sokol Bílá Třemešná vs. Sokol Vítězná

5:3 (2:0)

Branky: Andrle 2x a Vrbata David

Zápas z naši strany oproti hostům začal velmi ospale, sice jsme vyhráli los o míč, ale hned z rozehry jsme udělali zbytečnou chybu, kterou jsem darovali hned šanci soupeři skórovat, naštěstí ji nevyužil. Díky tomu pak ale hned tlak hostů a chuť nám dát branku byl velký, neboť si vypracoval hodně šancí, které buď likvidoval Roman Chleborád v brance a nebo obrana, nebo soupeř se naštěstí netrefil. My se pomalu probouzeli a dostávali do herního tempa, vypracovali si i pár šancí, ale ty byli zatím ,,neslané nemasné".

Bohužel po naši velké šanci přišla odpověď, jak se říká, ,,nedáš, dostaneš". Soupeř jednu z mnoha šancí ve 20.minutě proměňuje a dostává se do vedení 1:0.

Naše hra se postupně zlepšovala, ale furt tam něco chybělo a nebo byla nepřesná příhra, a když jsme bránili, tak jsem obsazovali pozdě nebo naše reakce byli pozdní, o to více jsme soupeři dovolili. A toho také využil ke skórování ve 34.minutě a zvýšil na 2:0.

Takto skončil poločas, jedinou výtkou k soupeři bylo, že i o 20 kg náš lehčí hráč složil soupeře dost obětavě k zemi.

Druhý poločas začal už vyrovnaněji, soupeř měl na střídačce připravenou šestku, kterou točil během zápasu. Do 69.minuty to bylo dá se říct nahoru dolu, chyby na obou stranách vybízeli ke střelám, ale dnes hlavně díky Romanovi v brance jsme drželi stav 0:2 a mohli se po rychlé akci radovat z branky, když proměnil náš štírek Lukáš Andrle a snížil tak na 1:2.

Bohužel pět minut později jsme dali šanci špatnou rozehrou opět soupeři a ten zvýšili zas na rozdíl dvou branek na 3:1. To nás trochu zaskočilo a udělali jsem další zbytečnou chybu kterou zas soupeř proměnil a to již bylo 4:1 pro domácí.

My ale zbraně nesložili, hrálo se do konečného hvizdu a odměnou důrazu Davida Vrbaty byla snižující branka v 79.minutě na 2:4.

Opět to byla hra nahoru dolu, opět nás podržel Roman, ale vše chytit nemohl, a to už běžela 87.minuta, když soupeř zvýšil na 2:5.

Třešničkou byla branka opět Lukáše Andrleho již v 90.minutě na konečných 3:5.

A tak nyní bez bodu odjíždíme z Třemešné, ale s velkou chutí konečně vyhrát v sobotu nad Hajnicí.

PROTO VÁS ZVEME URČITĚ ZA PĚKNÉHO POČASÍ V SOBOTU 19.6. OD 17:00 HODIN NA HŘIŠTĚ V HUNTÍŘOVĚ, KDE ODEHRAJEME POSLEDNÍ ZÁPAS POHÁRU OFS KRÁLOVEDVORSKA S HÁJNICÍ, DRŽTE NÁM PĚSTI