https://www.facebook.com/SokolVitezna

ZAČALA UŽ I MINI PŘÍPRAVKA, MLADŠÍ I STARŠÍ PŘÍPRAVCE SE DAŘÍ, MLADŠÍ ŽÁCI SE STATEČNĚ SNAŽILI S RADVANICEMI, MUŽI V KRIZI

23.09.2019

MINI PŘÍPRAVKA

Sokol Vítězná - TJ Lánov

4:4 a 3:2


Trenér Pavelka

Jsme na začátku nové sezony a máme v rukou nové mladé naděje a úplné nováčky fotbalu. Z prvního zápasu není co hodnotit, hráče poznáváme a tréninky se je budeme nadále jako vždy snažit připravit na další zápasy. Někdy je těžké trénovat úplně nové hráče, začít tzv. od začátku, ale někdy je těžší trénovat i oprsklé puberťáky .-) Jen dalšími tréninkovými jednotkami a zápasy se nejvíce naučíme, hlavně že to naše děti baví a přichází další nový a snad ještě další přijdou .-)

Program:

23.9.PO od 17,30 - 19,00 hod. trénink

26.9.ČT od 16,30 zápas v Úpici


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Tatran Hostinné - Sokol Vítězná

5:11 a 5:11

Trenér Daniel

Ač za slunného tak chladnějšího rána jsme zajížděli do Hostinného, které nás v pářeláku řádně provětralo, na zápas s námi neodjeli marodi, kterým přejeme brzké uzdravení a Eliáš Přiklopil jel s bráchou za žáky, kde se dvakrát trefil .)

Hráči byly upozorněni na vše co se dalo, hlavně na pozornost a bojovnost, někteří hráči splnili naordinované úkoly a tak jsme mohli dvakrát slavit schodnou výhru, jen škoda zbytečných gólů a stále špatnému postavení při bránění. Jinak mohu být velmi spokojený, že náš tým zvládá takové zápasy. Všechny hráče musím pochválit za dnešní bojovnost a chuť ke hře.

Sestava: Daniel, Čubič, Žaba, Mitták A., Pejcha, Hlavatý J, Hlavatý Š., Lehký, Kozár, Obst

Program:

23.9.PO a 25.9.ST od 17,30 - 19,00 hdo. trénink

Víkend volný.


STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SK Svoboda n.Ú. - Sokol Vítězná

7:12 a 5:8

Foto: Bob

Sestava: Bilina - Přiklopil Erik a Eliáš, Ježek, Hudok, Tulach, Jaroš Š., Jirousek a Čepelka

Trenér Ježek

upřesní

Erik Přiklopil a Tomáš Ježek jsou nominováni do výběru za U11 OFS Trutnov do Vamerka.

Program:

23.9.PO a 25.9.ST od 17,30 - 19,00 hod. trénink

28.9.SO od 12,30 hod. zápas ve Starých Bukách všichni hráči nominování za mladší žáky

Foto: Bob

MLADŠÍ ŽÁCI

Baník Radvanice - Sokol Vítězná

5:2 a 3:1

Branky: Eliáš Přiklopil 2x, Adam Novotný

Sestava: Palendal - Beneš, Přiklopil Er., Přiklopil El. , Malich, Zelinka, Novotný, Hlavatá, Holub

Trenér Hanuš

Vyjížďka k polským hranicím nás zavedla do nádherného a moderního areálu v Radvanicích, je vidět, že když se chce, tak to jde!

Věděli jsme z předešlých výsledků o síle soupeře, upozorňoval sem na fyzickou vyspělost hráčů domácích, že tentokrát s naší hrou založenou na individuálních akcích neuspějeme, ale opět se moje slova někde na trase k hráčům ztratila. 

Hráči domácích byli váhově i rychlostně někde jinde a naprosto v pohodě zastavovali naše pokusy o individuální průniky, jelikož si naši prostě poradit v poslední době nenechají, byly z toho dvě prohry, které sice nevypadají nijak hrozivě, ale dle mého názoru se dal udělat mnohem lepší výsledek, jen si nechat poradit.

Sice to nemám moc rád, ale za tento zápas bych rád pochválil dva hráče. První je brankář Michal Palendal , kterému můžeme poděkovat za slušný výsledek, díky jeho zákrokům.

Druhá je Ája Hlavatá, která si jako jediná z hráčů v poli nechala v tomto zápase poradit a předvedla velice pěkný výkon.

Snaha se nedá odepřít nikomu, ale jako jednotlivci budeme prostě prohrávat, jestli nezačneme s týmovým pojetím hry.

Program:

23.9.PO od 17,30 - 19,00 hod. trénink ve Vítězné

25.9.ST od 16,30 - 18,00 hod. trénink v Kocbeři

28.9.SO od 12,30 hod. zápas ve St.Bukách


MUŽI

Sokol Vítězná - FK Poříčí

1:3 (1:1)

Branka: Vrbata Robin (pen.)


Mizérie z Rudníka pokračuje, i když jsme nezačali špatně, tak ale od druhé penalty jsme přestali hrát ,,naši hru". Chaoz střídal nervozitu. Spousty zkažených přihrávek, špatné obsazování vedla k nechuti ke hře, která nemohla ani bavit diváky. Už se to nedá ani nazvat snad jako třetí ostuda. Něco je prostě špatně, ale každý hráč by se měl nejdříve podívat sám do sebe a pak soudit druhé. Pokud chceme hrát o něco, resp.o výhru, tak se o to všichni bez vy-jímky musí porvat lépe, pokud se neporveme, bude tato letargie pokračovat v dalších zápasech, což povede jen k dalším chybám, nervozitě a nechuti ke hře. Hlavně by jsme měli k těmto zápasům začít zas přistupovat zodpovědněji, každý hráč by měl svůj post vykonávat na 110 %, ale pokud si budeme dělat co chceme, tak to nikam nepovede. Pár šancí jsme měli, ale soupeř dá se říct více těch tutových. Naši největší měl asi Robin Vrbata kdy neproměnil druhou penaltu a vyrovnat mohl na malém vápně Míra Veber, který to bohužel netrefil. Každý divák i hráč viděl v zápase ,,líný" herní projev, oproti tomu co jsme vždy hrávali. 

Musíme se prostě z toho dostat a je to jen na každém hráči. Jinak soupeř si stěžoval na rozhodčího, ale když to je na hranici slušného chování a od první penalty jen nechutné pokřikování, tak se nemůže soupeř ani snad divit, ba naopak si myslíme, že soupeř může být rád, že nehrál již od druhé penalty v devíti hráčích. I sám trenér hostí o poločase řekl, že to je hrozné jak jeho hráči furt na rozhodčího pokřikují a snaží se s ním hádat co by, jak by,... 

Nás nyní čeká Baník Rtyně daleko těžší ,,oříšek" a opět doma, a prostě musíme zabrat. Někdy se někomu nedaří, ale od toho tam je dalších 10 hráčů v poli, aby ten zápas tým zvládl. 

Chtělo by to více pokory k soupeři a upřímnosti k sobě, zda sám hráč zahrál své maximum co umí a zda udělal proto něco, když se mu nedaří, aby se mu dařilo. Začít víc běhat, dříve přihrát, nebát se vystřelit a nenechat se rozhodit, ale naopak pořádně potrápit soupeře, aby si pamatoval s kým hrál.

Předseda týmu Jaroslav Kejzar

V nepříliš pohledném utkání domácí pokračovali v herní mizérii z minulého kola. I přesto že v zápase šli do vedení z penalty a poté ještě jednu neproměnili nakonec odešli ze zápasu poražení. Když hosté o svém vítězství rozhodli v posledních pěti minutách zápasu.

Program:

24.9.ÚT od 17,30 - 19,00 hod. trénink

28.9.SO od 16,30 hod. zápas doma se Rtyní